U bevindt zich hier: Wie zijn wij? -> Richtingverantwoordelijken

Richtingverantwoordelijken

2de graad kantoor

Thomas De Clerck

Eveline Thysebaert

 thomas.declerck@richtpuntgent.be

eveline.thysebaert@richtpuntgent.be

2de graad Handel/ Handel-talen

Chris Criel

Nadine Messiaen

chris.criel@richtpuntgent.be

nadine.messiaen@richtpuntgent.be

2de graad toerisme
Zaïneb Babai zaineb.babai@richtpuntgent.be
3de graad Kantoor

Ann Blansaer

Annick Steenhaut

ann.blansaer@richtpuntgent.be

annick.steenhaut@richtpuntgent.be

3de graad Onthaal en recreatie

Barbara Coens

Nancy Engels

barbara.coens@richtpuntgent.be

nancy.engels@richtpuntgent.be

3de graad handel/ boekhouden-informatica
Mireille Baele mireille.baele@richtpuntgent.be
3de graad onthaal en public relations

Sandra Van de Perre

Boris Bracke

sandra.van.de.perre@richtpuntgent.be

boris.bracke@richtpuntgent.be

3de graad secretariaat-talen

Geert Herman

Stefan Huysman

geert.herman@richtpuntgent.be

stefan.huysman@richtpuntgent.be

3de graad toerisme
Els Vandoorne els.vandoorne@richtpuntgent.be
7 Schakel+
Marc Meirsman marc.meirsman@richtpuntgent.be
7 logistiek
Chantal Rahoens chantal.rahoens@richtpuntgent.be
Se-n-se medisch administratief assistent

Inge Loosveldt

Claudine Neyt

 

inge.loosveldt@richtpuntgent.be

claudine.neyt@richtpuntgent.be

In de kijker!

Geplaatst op:Feb 22, 2019
Wil je info over secundaire scholen in Gent?



Lees meer...